banner.png
خانه / لوور آلومینیومی / فروش لوور آلومینیومی متحرک با ارزانترین قیمت

فروش لوور آلومینیومی متحرک با ارزانترین قیمت

فروش لوور آلومینیومی متحرک با ارزانترین قیمت در نمایندگی پخش این محصول موجب فروش بالای آن گشته است. امروزه بیش تر افراد برای ساختمان های بلند از این رو لوورها استفاده می کنند.

قیمت مناسب و همچنین کیفیت بالای این محصول موجب فروش بالای آن شده است.

فروش لوور آلومینیومی متحرک با ارزانترین قیمت

لوور آلومینیومی متحرک چیست؟

لوور آلومینیومی متحرک چیست؟لوور آلومینیومی متحرک ورقی لایه لایه می باشد که در نمای ساختمان از آن استفاده می شود که جلوی تابش نور مستقیم خورشید و همچنین جریان هوا به داخل ساختمان را کمتر کند. ضمن این که در بیش تر ساختمان‌ها برای زیبایی بیش تر نیز از این محصول استفاده می شود.

برای اجرای نمای لوور آلومینیومی باید از افرادی استفاده شود که در این کار تخصص دارند، به دلیل این که نصب این محصول بر روی ساختمان های بلند انجام می شود که کار بسیار سختی می باشد.

 این محصولات در انواع مختلفی در بازار وجود دارند که شامل لوورهای آلومینیومی مستطیل شکل و دوکی شکل می باشند. هر کدام از این محصولات بسته به سایز خود دارای قیمت متفاوتی هستند.

در این میان لوورهای آلومینیومی متحرک دارای کنترل از راه دور هستند که به شخص در کنترل نما کمک می کند همچنین این محصولات توسط اتصالاتی نصب می گردند که با تکنولوژی های روز می توان آن ها را هماهنگ نمود.

هزینه نصب لوورهای متحرک نسبت به لوورهای ثابت مقداری بالاتر می باشد و اشخاص خاصی هستند که از این محصول استفاده می‌کنند.

انواع این محصول که در کشور ما تولید می گردد دارای بهترین کیفیت می باشد به این خاطر که در تولید آن از مواد اولیه بسیار مرغوب استفاده شده است.

شرکت های تولید کننده این محصول علاوه بر این که توانسته نیازهای بازارهای داخلی را تامین کنند همچنین توانسته اند این محصول را به دیگر کشورها صادر نموده و موجب سودآوری بالایی برای کشور شوند.

فروش به قیمت ارزان انواع لوور آلومینیومی متحرک

فروش به قیمت ارزان انواع لوور آلومینیومی متحرکفروش به قیمت ارزان انواع لوور آلومینیومی متحرک موجب شده است که بیشتر معماران و طراحان ساختمانی از این محصول برای زیبایی نمای ساختمان و همچنین صرفه جویی در مصرف انرژی استفاده نمایند.

در بین این محصولات، لوور آلومینیومی سقف نیز دارای قیمت بسیار مناسبی می باشد که بیش تر طراحان داخلی برای سقف های هتل ها و سالن های بزرگ از این محصولات استفاده می کنند.

در نمایندگی پخش انواع مختلف این محصول می توان آن را به صورت عمده و با قیمت مناسب خریداری نمود تا از تخفیفات ویژه فروش  این محصول نیز بهره مند شد.

شما با خرید از نمایندگی های اصلی این محصولات می توانید جنسی با کیفیت و دارای ضمانت را تهیه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

مطلب پیشنهادی

لوور آلومینیومی نما

بازار خرید لوور آلومینیومی نما در ایران

لوور آلومینیومی نما در مدل های ثابت و متحرک در ایران تولید می شود و …

دیدگاهتان را بنویسید