banner.png
خانه / لوور آلومینیومی / فروشگاه لوور آلومینیومی متحرک در تهران

فروشگاه لوور آلومینیومی متحرک در تهران

فروشگاه لوور آلومینیومی متحرک در تهران و سایر شهرهای بزرگ، ارائه دهنده انواع لوور های محکم و باکیفیت آلومینیومی متحرک می باشد. این لوور های آلومینیومی کارایی های بسیاری در صنایع مختلف داشته و بسیار پر فروش می باشند. 

فروشگاه لوور آلومینیومی متحرک در تهران

منظور از لوور آلومینیومی متحرک چیست؟

منظور از لوور آلومینیومی متحرک چیست؟اجرای نمای لوور آلومینیومی متحرک برای مکانها و فضاهای بسته مهم بوده و نیاز به فردی دارد که بتواند به راحتی آن را نصب کند. 

لوور آلومینیومی بسیار مقاوم است و در مقابل دمای نامطلوب مقاومت می کند. ماندگارترین این مواد است. بسیار سبک است و نگهداری آن بسیار ساده است. اتمامها و رنگ های آن بی پایان است. این یک عایق خوب است، خصوصاً از سر و صدا و باد. آنها بسیار ایمن هستند.

استفاده از این نوع پرده بهترین تصمیم در صورتی است که در خانه می خواهید از کیفیت لازم که خانه شایسته آن است ، استفاده کنید. علاوه بر این ، آنها به طور فزاینده ای در خانه های کشور رواج دارند. به خصوص به دلیل فواید آن با  پرده PVC یا مواد ساخته شده از مواد دیگر ، که بدون اینکه بد باشد ، ممکن است مزایای کرکره غلتکی نداشته باشد.

قبل از امتحان کردن تمام مزایای این نوع پرده ، باید ساز و کار آن را درک کنید. علاوه بر کشوئی که در هنگام جمع آوری پرده در آن قرار دارد ، که هم در داخل خانه و هم در خارج از خانه قرار دارد ، مهمترین سیستم های پرده از این نوع موتور یا لنگ است. با این حال ، راحت ترین موتور است.

مزایای استفاده از لوور آلومینیومی متحرک

اگر این ماده را انتخاب کنید می توانید از مزایای بسیاری مانند موارد زیر بهره مند شوید:

–  عایق کافی از خانه ، از نظر آکوستیک و حرارتی. با این کار ، پس انداز انرژی خوبی حاصل می شود و به حفظ درجه حرارت داخل خانه کمک می کند.

– داشتن آلومینیوم برای داشتن کیفیت بالا و زیبایی شناسی عالی بهترین مواد را دارد ، چیزی که در مقایسه با سایر انواع مواد بی نظیر است.

–  برای همه نوع پنجره ها استفاده کنید : هر دو خانه یک خانه ، آپارتمان یا حتی گاراژ. آنها بخصوص در همه موارد مرتبط با امنیت مورد استفاده قرار می گیرند. این بهترین گزینه برای پوشاندن بالکن ، تراس یا پنجره است.

–  اتوماسیون احتمالی . همانطور که در بالا گفته شد ، می توان با استفاده از بند ، تار یا نوار ، این نوع پرده ها را کار کرد. اما ، همچنین باید در نظر گرفت که آنها می توانند به صورت خودکار ، با نصب یک موتور الکتریکی که آن عملکرد را انجام می دهد ، نصب شوند.

–  تعمیرات آسان . در صورت وجود شکاف های شکسته یا نوارهای خراب ، تعمیر پیچیده نیست. با این وجود همیشه آرایشها توسط یک قفل ساز حرفه ای و لوازم خانگی توصیه می شود.

–  تمیز کردن ساده است ، زیرا می توانید گرد و غبار را با یک پارچه نرم یا خشک و یا با استفاده از جارو برقی پاک کنید.

–  سبکی . این یکی دیگر از مزایای بزرگ است: آنها معمولاً سبک هستند ، به خصوص در تمیز کردن.

مزایای دیگر انواع پرده آلومینیومی

در بین انواع ، موارد زیر برجسته است:

لوور پروفیل آلومینیومی

از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد: عایق حرارتی و صوتی و قرار گرفتن در معرض نور خورشید. توصیه می شود از آنها در مناطق بادی استفاده کنید.

فروش لوور آلومینیومی متحرک با کمترین قیمت

فروش لوور آلومینیومی متحرک با کمترین قیمتفروش لوور آلومینیومی متحرک با کمترین قیمت در مراکز و فروشگاه های معتبر ما انجام می شود. هنگام انتخاب مواد برای پرده آلومینیومی، توجه به عواملی از جمله قیمت ، عایق ، مقاومت و پاکیزگی بسیار مهم است. در حال حاضر انواع مختلفی از مواد در بازار وجود دارد که می توانیم آنها را انتخاب کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

مطلب پیشنهادی

لوور آلومینیومی نما

بازار خرید لوور آلومینیومی نما در ایران

لوور آلومینیومی نما در مدل های ثابت و متحرک در ایران تولید می شود و …

دیدگاهتان را بنویسید