banner.png
خانه / کرتین وال / معرفی نصاب کرتین وال با کمترین قیمت در سطح کشور

معرفی نصاب کرتین وال با کمترین قیمت در سطح کشور

کرتین وال یک دیواره شیشه ای زیبا است که روی ساختمان و نمای بیرونی آن را می پوشاند و این ساختمان را جذاب می کند. نصب کرتین وال کار پیچیده‌ای است و نیاز به نصاب کرتین وال ماهر دارد.

معرفی نصاب کرتین وال با کمترین قیمت در سطح کشور

نصب کرتین وال چگونه انجام می گیرد؟

نصب کرتین وال چگونه انجام می گیرد؟معمولا این دیواره های زیبا و شیشه ای دو نوع سیستم دارند که شامل: سیستم استیک و سیستم واحدی می باشد.

استیک: این بیشتر در ساختمانهای کم ارتفاع و طبقه متوسط ​​به تصویب رسیده است.  در این سیستم ، بیشتر مراحل نصب و ساخت در محل انجام می شود.  در مواردی که پیکربندی دیوار پیچیده به نظر می رسد و دارای گوشه های بیشتری و تغییر شدید هوا است ، از این رو سیستم چوب یا استیک مقرون به صرفه تر خواهد بود.

 سیستم واحد:  سیستم های واحدی در یک محیط کنترل شده ساخته شده و برای نصب به سایت آورده می شوند.  بنابراین ، لعاب های بزرگ باید با کیفیت بالا و تحمل کم در ابعاد ساخته شوند.  این امر برای افراد سایت بسیار سودمند است زیرا نصب سریع می تواند در مدت زمانی کوتاه انجام شود زیرا نیازی به لعاب در محل یا تعمیر نیست.  فقط یک سوم زمان در مقایسه با نصب سیستم چوب مورد نیاز است.  بنابراین در مواردی که مساحتی بزرگتر با دیوار پرده پوشانده شود ، این سیستم واحد انتخاب شده انتخاب می شود. 

و همچنین برای ساختمانهای مرتفع که بارهای باد و تأثیرات آیرودینامیکی در آن حاکم است ، با استفاده از این پانل های یکسان معمولی می توان به پایداری بالاتر و عملکرد بهتری دست یافت.  بیش از این ، پانل های یکسان سد آکوستیک بیشتری هستند زیرا با یک لایه واشر ترکیب شده است که مانع از انتقال سر و صدا از یک طبقه به طبقه دیگر می شود. از طرف دیگر ، این نصب نیاز به حمل و نقل اضافی برای آوردن تابلوهای ساخته شده و تجهیزات ویژه مورد نیاز برای سیستم نصب دارد.

نحوه نصب کرتین وال:

نصب شامل انتقال و مالچ چهارچوبی ساختاری آلومینیومی هستند که بارها را از پانل های شیشه ای به اتصالات منتقل می کنند.  تابلوهای لعاب باید به گونه ای طراحی شوند که ضمن داشتن عایق حرارتی لازم ، در برابر فشارهای باد در ارتفاع خاص مقاومت کند.  انتقال و مالچ چهارچوبی ساختاری است که این لیوانها را در خود نگه می دارد و بارها را از طریق اتصالات به ساختار اصلی منتقل می کند.  به طور کلی این قابها از طبقه فوقانی آویزان شده اند و دارای مقاومت جانبی در طبقه زیر هستند تا در مقابل مکش باد مقاومت کند.

مرکز برتر معرفی کننده نصاب کرتین وال در کشور

مرکز برتر معرفی کننده نصاب کرتین وال در کشورمجری کرتین وال باید فردی آگاه و با تجربه باشد چون این کار خیلی پیچیده ای است و نیاز به مهارت بالا دارد از این رو در اینترنت سایتهایی هستند که شما را یاری می دهند آنها معرفی کننده نصاب کرتین وال ماهر به شما هستند و کمک به سزایی در این زمینه به شما می کنند تا شرکت و فردی ماهر برای خود انتخاب کنید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

مطلب پیشنهادی

مجری کرتین وال با کیفیت مناسب

مجری کرتین وال با کیفیت مناسب را با ارزانترین قیمت ممکن بر روی ساختمان ها به اجرا می گذارد، لذا این فرد علم بسیار بالایی داشته و سبب شده تا در زمینه اجرای کرتین

دیدگاهتان را بنویسید