banner.png
خانه / طراحی نما / مرکز طراحی نمای مدرن با بهترین کیفیت

مرکز طراحی نمای مدرن با بهترین کیفیت

مرکز طراحی نمای مدرن، بهترین نمای باکیفیت را طراحی کرده و به شما مشتریان ارائه می دهد. طراحی نمای مدرن مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته و آنها برای زیباتر کردن نمای ساختمان یا دکوراسیون داخل آن، می توانند به مراکز معتبر ما مراجعه کنند.

مرکز طراحی نمای مدرن با بهترین کیفیت

طراحی نما به صورت مدرن چگونه صورت می گیرد؟

طراحی نما به صورت مدرن چگونه صورت می گیرد؟طراحی نما به صورت مدرن توسط افراد ماهر و متخصص در این زمینه انجام می شود.

طراحی مدرن نمای خانه هر ساختمان ، پوشاک معماری آن ، پوسته بیرونی است.  و به آنچه در آن خواهد بود بستگی به اولین تصور مردم در مورد خانه خواهد داشت.  البته شیوه منتخب یک ظاهر طراحی شده در خانه منعکس کننده ترجیحات سلیقه ، پالت رنگ مورد علاقه و حتی سبک زندگی صاحبان آن است.

اما ، در حالی که می خواهید ظاهر نما را در خانه برنامه ریزی کنید ، مهم است که نه تنها جذابیت بصری مواد تکمیل کننده بلکه عنصر کاربردی را نیز به خاطر بسپارید.  تر و تمیز باید از رطوبت محافظت کرده و در برابر خوردگی مقاوم باشد ، در برابر یخ زدگی و تابش آسان اشعه های خورشیدی فعال ، برای گرم کردن ساختمان و غیر سمی بودن ، به سلامتی صاحبان خانه و محیط زیست آسیب نرساند.

  با انتخاب یک سبک برای نمای بیرونی ساختمان ، لازم است چندین مؤلفه را در نظر بگیرید: آب و هوا و محیط طبیعی ، ویژگی ارضی موقعیت مکانی خانه ، ظاهر ساختمانهای همجوار و تمایل شما برای ادغام با یک محیط مشترک ، یا ایستادگی کردن از  در عوض انبوه خانه های خصوصی.

 

هزینه طراحی نما برای ساختمان

هزینه طراحی نما برای ساختمانهزینه نمای مدرن ساختمان مسکونی و طراحی نمای ساختمان مدرن بستگی به کیفیت آن دارد. 

 سبک ظاهری را مشخص کنید ، باید به خاطر داشته باشید که طراحی پرواز فانتزی است و هر نوع کانون برای آن بیگانه است ، بنابراین اکثر خانه های ساخته شده امروزه در طراحی و روش های خود دارای به پایان رساندن مخلوط حداقل دو سبک هستند.  جهتها ، و گاه بیشتر

 سبک کشور در طراحی نمای خانه های خصوصی

 ویژگی های خاص فرهنگ ملی ، هنر و مکانهای سرزمینی در نحوه ساخت و تکمیل اشکال معماری در کشورهای مختلف منعکس شده است.  جهان شناسی در معماری به این واقعیت منجر شد که هیچ محدودیتی در استفاده از عناصر خاصی از هویت ملی در خارج از کشور وجود ندارد.  به راحتی می توانید این خانه را در روسیه پیدا کنید که به سبک سنت های آلمانی یا فرانسوی طراحی شده است.

 به عنوان مثال ، این خانه خصوصی مدرن ، حضور در سبک های کلاسیک ، خاورمیانه و آلمانی را به سبک نیمه ضخیم ترکیبی می کند.  این نه تنها طراحی ساختمان بلکه روشی برای اتمام نشان داده شده است.  برای افزودن به ساختمان در حال حاضر به پایان رسیده برخی از ویژگی های ضخیم ، آن را به اندازه کافی برای استفاده از تیرهای چوبی تیره قرار داده شده بر روی یک پس زمینه سبک در پیرایش سطح.  این نوع از سطح درمانی مقرون به صرفه و به اندازه کافی سریع برای انجام است ، اما شما باید برای این واقعیت آماده باشید که هر ۱۵ تا ۱۷ سال این تیرها نیاز به تغییر دارند.

 سبک کشور که با استفاده از مواد طبیعی – سنگ و چوب مشخص می شود.  حتی اگر سنگ مصنوعی باشد.  به لطف فناوری مدرن ، تشخیص چنین مواد از لحاظ بصری تقریباً غیرممکن است.  این سبک از دکوراسیون نما برای خانه های واقع در خارج از شهر ، در نزدیکی جنگلها یا کوهستان بسیار مفید خواهد بود.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

مطلب پیشنهادی

قیمت طراحی و اجرای نمای شیشه کرتین وال

 شیشه کرتین وال استعلام قیمت نما حضور محترم: جناب آقای مهندس با سلام و احترام پیرو …

دیدگاهتان را بنویسید